Ana Sayfa » Derneğimiz » Olağanüstü Genel Kurul Duyurusu - 2024
Somuncu Baba Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği Tüzüğünde birtakım değişiklikler yapılması adına dernek yönetim kurulumuzca Olağanüstü Genel Kurul yapılması kararlaştırılmıştır.
Derneğimiz "4.Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı"nın; 28.07.2024 Pazar günü saat 10:00’da dernek genel merkez binasında, yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci toplantının 04.08.2024 Pazar günü aynı yer ve saatte yapılmasına karar verilmiştir.
Genel Kurul Toplantı Gündemi: